Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Stare Depułtycze - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

85 000 zł3 003 m² 28,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka 3003 m - Stare Depułtycze ,spokój, przestrzeń i media pod ręką Jeśli ktoś szuka miejsca pod dom z oddechem, a nie kolejnej klitki między płotami - to.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

399 009 zł63,81 m² 6 253,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 63,81 m2 w Chełmie, zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy ul. Bydgoskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Pławanice

Pławanice(Stare Depułtycze + 20 km)

750 000 zł210 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Są nieruchomości, które łączą w sobie przestrzeń, świeżość po remoncie i spokój lokalizacji ten dom spełnia wszystkie te oczekiwania. Na sprzedaż oferujemy przestronny, parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie, ul. Podwalna

Śródmieście,Chełm(Stare Depułtycze + 11 km)

190 000 zł40,50 m² 4 691,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Podwalnej w Chełmie. Lokal znajduję na I piętrze w pięknej kamienicy i ma ogromny potencjał inwestycyjny. Mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Dyrekcja Dolna,Chełm(Stare Depułtycze + 11 km)

299 000 zł44,50 m² 6 719,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe M3 W chełmie Mieszkanie o powierzchni 44,5 m2 w świetnej lokalizacji - ul. Piotra Skargi, dyrekcja Dolna, chełm, województwo lubelskie. Dwupokojowe lokum czeka na nowych.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł55,42 m² 5 954,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane w Chełmie przy ul. Piłsudskiego. Lokal jest umeblowany i gotowy do zamieszkania od zaraz, co stanowi idealną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna, ul. Sportowa

Pokrówka(Stare Depułtycze + 7 km)

55 000 zł6 375 m² 8,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka ze stawem - 6375 m | Pokrówka koło Chełma Na sprzedaż atrakcyjna działka (łąka) o powierzchni 6375 m , położona w miejscowości Pokrówka gmina Chełm województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Słoneczne,Chełm(Stare Depułtycze + 11 km)

158 250 zł1 055 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - tylko W geodom Nieruchomości! Do sprzedania działka budowlana numer 433/16 o powierzchni 1055 m zlokalizowana w bardzo atrakcyjnej okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Tytusin

Tytusin(Stare Depułtycze + 14 km)

67 000 zł1 732 m² 38,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1732m2 zlokalizowana w miejscowości Tytusin Gm. Chełm Działka znajduje się wśród podzielonych działek budowlanych, co w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Stare Depułtycze

Stare Depułtycze,lubelskie

330 000 zł80 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Na sprzedaż siedlisko zlokalizowane w miejscowości Stare Depułtycze, koło Chełma! Dom o powierzchni 80 m2 usytuowany jest na działce o powierzchni 5700 m2. W skład domu wchodzą:.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij